Żłobek Pole Mokotowskie - Stefcio Lewcio

In the Stefcio Lewcio Daycares the fun does not stop

Żłobek Stefcio Lewcio Pole Mokotowskie

Żłobek Stefcio Lewcio w dzielnicy Mokotów zlokalizowany jest na ulicy Biały Kamień 7, w miejscu z dogodnym dojazdem, w sąsiedztwie zielonych Pól Mokotowskich. Żłobek posiada przestronne sale urządzone są w sposób nowoczesny i gwarantujący idealne warunki do zabawy i opieki nad dziećmi już od 5. miesiąca życia. Żłobek Stefcio Lewcio dla dzieci w wieku 5 m.ż. -3 powstał z pasji do pedagogiki, macierzyństwa i rodzicielstwa bliskości.

Gocław Sensory Daycare - Stefcio Lewcio

Co oferujemy

W przestronnym Żłobku Stefcio Lewcio:

  • Serwujemy domową, zdrową kuchnię – tylko wysokiej jakości nabiał, ryby, mięsa, wieloziarniste mąki, kasze i produkty sezonowe!
  • Organizujemy zajęcia w dwóch salach dydaktycznych: dla Maluszków i Starszaków.
  • Kierując się podejściem M. Montessori i J. Juula oferujemy dzieciom zajęcia, które pozwalają im rozwijać się we własnym tempie.

Powierzamy opiekę nad Twoim Maluszkiem wyłącznie wykwalifikowanym Opiekunom, którzy kochają to, co robią!

17

Cennik

Czesne obejmuje opiekę w godzinach zgodnie z wybranym wariantem, wraz ze wszystkimi zajęciami i atrakcjami. Przyjmujemy także dzieci z indywidualnymi potrzebami żywieniowymi.

Kwoty są pomniejszone w przypadku korzystania z dofinansowania 400+

Pakiet całodniowy z dofinansowaniem 2100 zł

bez dofinasowania 2500 zł

Stawka żywieniowa 22 zł lub 23 zł (diety) za dzień

Wpisowe 1500 zł

Cena za czesne obejmuje:

  • Pobyt w żłobku w godzinach 7.30-17.30 od poniedziałku do piątku przez cały rok
  • Wszystkie zajęcia oferowane w żłobku
  • Organizację urodzin i urodzinowy tort z owoców
  • Obserwację pielęgniarską, fizjoterapeutyczną, logopedyczną, higienistki stomatologicznej itp.
  • Organizację wszystkich imprez: teatrzyki, bale, pikniki
  • Materiały: sensoryczne, edukacyjne, plastyczne

W trosce o Lwiątka – jak działa prywatny żłobek z elementami Montessori Stefcio Lewcio w Warszawie?

Dzień wypełniony zróżnicowanymi aktywnościami i zabawami, pełen ciepła, zrozumienia i bliskości, spędzony w bezpiecznym, perfekcyjnie zorganizowanym i otoczonym zielenią miejscu – wybierz żłobek prywatny Stefcio Lewcio przy Polach Mokotowskich w Warszawie, gwarantując swojemu dziecku wsparcie w rozwoju, zgodnie z elementami pedagogiki Marii Montessori oraz Jespera Juula. Jak to działa?

Stefcio Lewcio (żłobek Pole Mokotowskie) powstał z myślą o pobudzaniu wszystkich zmysłów, wyobraźni i kreatywności Lwiątek. Indywidualne zajęcia, prowadzone są zgodnie z zainteresowaniami i tempem rozwoju Twojego dziecka. Wybierając żłobek z elementami Montessori, masz pewność, że maluch będzie wzrastał w poczuciu szacunku dla innych, umocni swoje poczucie wartości, odkryje talenty i zdobędzie wiedzę poprzez doświadczenia. Sprawdź, jak wspieramy dzieci w nauce samodzielności!

Wspieramy dzieci w nauce samodzielności – żłobek prywatny Warszawa Pole Mokotowskie

Stefcio Lewcio – żłobek prywatny Pole Mokotowskie z elementami Montessori – jest miejscem, w którym Twoje dziecko ma szansę na wszechstronny rozwój we własnym tempie, pod wspierającym przewodnictwem kochającego opiekuna. Stawiamy na małe grupy, uczymy samodzielności i odpowiedzialności, pozwalamy odkrywać radość z pracy w grupie i odnajdywania pasji. Wybierz żłobek niepubliczny Warszawa – Stefcio Lewcio, aby mieć pewność, że Twoje dziecko poczuje się wśród innych Lwiątek, jak w domu.

 

Na co zwracasz uwagę wybierając żłobek? Warszawa oferuje szereg placówek w różnych lokalizacjach.  Wolne miejsca, opłaty i wyżywienie należą do najważniejszych kryteriów. Stefcio Lewcio – oprócz wolnych miejsc, doskonale zorganizowanego zaplecza technicznego, nowego wyposażenia, doświadczonej kadry oraz świetnej kuchni z uwzględnieniem diet – zapewnia opiekę nad Maluszkami, zgodnie z elementami wybitnych i uznanych na całym świecie metod pedagogicznych. Żłobek z elementami Montessori wyróżnia jednak przede wszystkim podejście bliskościowe i bezwarunkowe, czyli pełne miłości wsparcie w rozwoju Twojego dziecka bez stosowania kar i nagród. Wzrastanie w poczuciu akceptacji i braku rywalizacji sprzyja budowaniu pewności siebie i rozwijaniu indywidualnych predyspozycji.

Dołącz do Lwiej Ekipy, wybierając żłobek prywatny Pole Mokotowskie – Stefcio Lewcio. Zapewnij maluszkowi najlepszą opiekę w przytulnej, pełnej miłości przestrzeni, którą może odkrywać na własnych zasadach, wszystkimi zmysłami. Czerpiąc z naszych zasobów, Twoje dziecko pozna świat oraz rówieśników w zgodzie z najpiękniejszymi wartościami, w tym wzajemnego szacunku, zrozumienia oraz bezpieczeństwa. Czas odkryć w sobie siłę lwa ze wsparciem opiekunów żłobka niepublicznego Stefcio Lewcio w Warszawie!

Gdzie jesteśmy?