Żłobek Gocław - Stefcio Lewcio

In the Stefcio Lewcio Daycares the fun does not stop

Stefcio Lewcio Praga Południe – Gocław

Żłobek Stefcio Lewcio w dzielnicy Gocław zlokalizowany jest w pięknej zielonej okolicy pełnej kasztanowców, w miejscu z dogodnym dojazdem i parkingiem, w sąsiedztwie Parku Angielskiego dzielnicy Praga Południe. Żłobek posiada własny plac zabaw, a przestronne sale urządzone są w sposób nowoczesny i gwarantujący idealne warunki do zabawy i opieki nad dziećmi już od 5. miesiąca życia. Żłobek Stefcio Lewcio dla dzieci w wieku 5 m.ż. -3 powstał z pasji do pedagogiki, macierzyństwa i rodzicielstwa bliskości.

Gocław Sensory Daycare - Stefcio Lewcio

Co oferujemy

W przestronnym Żłobku Stefcio Lewcio:

  • Serwujemy domową, zdrową kuchnię – tylko wysokiej jakości nabiał, ryby, mięsa, wieloziarniste mąki, kasze i produkty sezonowe!
  • Organizujemy zajęcia w dwóch salach dydaktycznych: dla Maluszków i Starszaków.
  • Kierując się podejściem M. Montessori i J. Juula oferujemy dzieciom zajęcia, które pozwalają im rozwijać się we własnym tempie.

Powierzamy opiekę nad Twoim Maluszkiem wyłącznie wykwalifikowanym Opiekunom, którzy kochają to, co robią!

17

Cennik

Czesne obejmuje opiekę w godzinach zgodnie z wybranym wariantem, wraz ze wszystkimi zajęciami i atrakcjami. Przyjmujemy także dzieci z indywidualnymi potrzebami żywieniowymi.

Kwoty są pomniejszone w przypadku korzystania z dofinansowania 400+

Pakiet całodniowy z dofinansowaniem 1790 zł

bez dofinasowania 2190 zł

Pakiet do godziny 12:00 z dofinansowaniem 1590 zł

bez dofinasowania 1990 zł

Stawka żywieniowa 22 zł lub 23 zł (diety) za dzień (pakiet całodzienny)

Stawka żywieniowa 18 zł lub 19 zł (diety) za dzień (pakiet do godziny 12:00)

Wpisowe 1500 zł

Cena za czesne obejmuje:

  • Pobyt w żłobku w godzinach 7.30-17.30 od poniedziałku do piątku.
  • Wszystkie zajęcia oferowane w żłobku
  • Organizację urodzin i urodzinowy tort z owoców
  • Obserwację pedagogiczną i pielęgniarską
  • Organizację wszystkich imprez: teatrzyki, bale, pikniki
  • Materiały: sensoryczne, edukacyjne, plastyczne

Dlaczego warto wybrać żłobek prywatny w dzielnicy Gocław?

Zastanawiasz się, jak i dlaczego warto wybrać prywatny żłobek z elementami Montessori? Warszawa jest miastem, w którym działają trzy wyjątkowe, nowoczesne i doskonale zorganizowane żłobki pod szyldem Stefcio Lewcio. Żłobek prywatny Gocław zaskoczy Cię wykwalifikowaną kadrą, doskonałym wyposażeniem oraz domową kuchnią, opartą na zdrowych produktach. Lwia Ekipa codziennie dba o to, aby najpiękniejsze wartości pedagogiki Marii Montessori oraz Jespera Juula pomagały Twojemu dziecku wzrastać w poczuciu akceptacji, wzajemnego szacunku oraz niczym nieskrępowanego indywidualizmu, bez kar i nagród. Żłobek Montessori WarszawaStefcio Lewcio wspiera w samodzielności i towarzyszy rozwojowi Twojego dziecka z miłością.

Czas odkryć w sobie siłę lwa i zapewnić dziecku możliwość nauki przez działanie, czerpania radości z samodzielności, odpowiedzialności i pracy w grupie, rozwijania koncentracji, zaspokajania naturalnej ciekawości i rozwijania talentów. Jeśli szukasz idealnego żłobka prywatnego dla Twojego dziecka, postaw na żłobek Stefcio Lewcio w Gocławiu – gdzie Twoje dziecko ma szansę na wszechstronny rozwój we własnym tempie, pod wspierającym przewodnictwem kochającego opiekuna. Odkryj potencjał sensoryki, sensoplastyki oraz zajęć językowych. Przekonaj się, że żłobek z elementami Montessori – Stefcio Lewcio Gocław to doskonałe miejsce dla małego odkrywcy, który rozwija swoje umiejętności poznawcze, gdy umysł jest najbardziej chłonny. Dołącz do Lwiej Ekipy!

Gdzie jesteśmy?