Żłobek Gocław - Stefcio Lewcio

In the Stefcio Lewcio Daycares the fun does not stop

Stefcio Lewcio Praga Południe – Gocław

Żłobek Stefcio Lewcio w dzielnicy Gocław zlokalizowany jest w pięknej zielonej okolicy pełnej kasztanowców, w miejscu z dogodnym dojazdem i parkingiem, w sąsiedztwie Parku Angielskiego dzielnicy Praga Południe. Żłobek posiada własny plac zabaw, a przestronne sale urządzone są w sposób nowoczesny i gwarantujący idealne warunki do zabawy i opieki nad dziećmi już od 5. miesiąca życia. Żłobek Stefcio Lewcio dla dzieci w wieku 5 m.ż. -3 powstał z pasji do pedagogiki, macierzyństwa i rodzicielstwa bliskości.

Gocław Sensory Daycare - Stefcio Lewcio

Co oferujemy

W przestronnym Żłobku Stefcio Lewcio:

  • Serwujemy domową, zdrową kuchnię – tylko wysokiej jakości nabiał, ryby, mięsa, wieloziarniste mąki, kasze i produkty sezonowe!
  • Organizujemy zajęcia w dwóch salach dydaktycznych: dla Maluszków i Starszaków.
  • Kierując się podejściem M. Montessori i J. Juula oferujemy dzieciom zajęcia, które pozwalają im rozwijać się we własnym tempie.

Powierzamy opiekę nad Twoim Maluszkiem wyłącznie wykwalifikowanym Opiekunom, którzy kochają to, co robią!

17

Cennik

Czesne obejmuje opiekę w godzinach zgodnie z wybranym wariantem, wraz ze wszystkimi zajęciami i atrakcjami. Przyjmujemy także dzieci z indywidualnymi potrzebami żywieniowymi.

Pakiet całodniowy 2190 zł (z bonem 1790 zł)

Pakiet do godziny 12:00 1750 zł

Stawka żywieniowa 20 zł lub 22 zł (diety) za dzień (pakiet całodzienny)

Stawka żywieniowa 13 zł lub 15 zł (diety) za dzień (pakiet do godziny 12:00)

Wpisowe 1500 zł

Cena za czesne obejmuje:

  • Pobyt w żłobku w godzinach 7.30-17.30 od poniedziałku do piątku przez cały rok
  • Wszystkie zajęcia oferowane w żłobku
  • Organizację urodzin i urodzinowy tort z owoców
  • Obserwację pielęgniarską, fizjoterapeutyczną, logopedyczną, higienistki stomatologicznej itp.
  • Organizację wszystkich imprez: teatrzyki, bale, pikniki
  • Materiały: sensoryczne, edukacyjne, plastyczne

Dlaczego warto wybrać żłobek prywatny w dzielnicy Gocław?

Zastanawiasz się, jak i dlaczego warto wybrać prywatny żłobek z elementami Montessori? Warszawa jest miastem, w którym działają trzy wyjątkowe, nowoczesne i doskonale zorganizowane żłobki pod szyldem Stefcio Lewcio. Żłobek prywatny Gocław zaskoczy Cię wykwalifikowaną kadrą, doskonałym wyposażeniem oraz domową kuchnią, opartą na zdrowych produktach. Lwia Ekipa codziennie dba o to, aby najpiękniejsze wartości pedagogiki Marii Montessori oraz Jespera Juula pomagały Twojemu dziecku wzrastać w poczuciu akceptacji, wzajemnego szacunku oraz niczym nieskrępowanego indywidualizmu, bez kar i nagród. Żłobek Montessori WarszawaStefcio Lewcio wspiera w samodzielności i towarzyszy rozwojowi Twojego dziecka z miłością.

Czas odkryć w sobie siłę lwa i zapewnić dziecku możliwość nauki przez działanie, czerpania radości z samodzielności, odpowiedzialności i pracy w grupie, rozwijania koncentracji, zaspokajania naturalnej ciekawości i rozwijania talentów. Jeśli szukasz idealnego żłobka prywatnego dla Twojego dziecka, postaw na żłobek Stefcio Lewcio w Gocławiu – gdzie Twoje dziecko ma szansę na wszechstronny rozwój we własnym tempie, pod wspierającym przewodnictwem kochającego opiekuna. Odkryj potencjał sensoryki, sensoplastyki oraz zajęć językowych. Przekonaj się, że żłobek z elementami Montessori – Stefcio Lewcio Gocław to doskonałe miejsce dla małego odkrywcy, który rozwija swoje umiejętności poznawcze, gdy umysł jest najbardziej chłonny. Dołącz do Lwiej Ekipy!

Gdzie jesteśmy?