Żłobek Mokotów - Stefcio Lewcio

Mokotów proximity daycare

Stefcio Lewcio (Punkt Opieki Dziennej) Mokotów

Stefcio Lewcio na Mokotowie mieści się w przestronnym domu z ogrodem przy ul. Podbipięty 62A w Warszawie. Stefcio Lewcio Mokotów zaprasza do punktu opieki dziennej dla dzieci w wieku 5 m.ż. – 3l., który powstał z pasji do pedagogiki, macierzyństwa i rodzicielstwa bliskości.
6

Co oferujemy

W naszym klimatycznym domu:

  • Serwujemy domową, zdrową kuchnię – tylko wysokiej jakości nabiał, ryby, mięsa, wieloziarniste mąki, kasze i produkty sezonowe!
  • Organizujemy zajęcia dydaktyczne: muzyczne, plastyczne, edukacji Montessori, kulinarne i sportowe.
  • Kierując się podejściem M. Montessori i J. Juula oferujemy dzieciom zajęcia, które pozwalają im rozwijać się we własnym tempie.

Powierzamy opiekę nad Twoim Maluszkiem wyłącznie wykwalifikowanym Opiekunom, którzy kochają to, co robią!

In the Stefcio Lewcio Daycares the fun does not stop

Cennik

Czesne obejmuje opiekę w godzinach zgodnie z wybranym wariantem, wraz ze wszystkimi zajęciami i atrakcjami. Przyjmujemy także dzieci z indywidualnymi potrzebami żywieniowymi.

Kwoty są pomniejszone w przypadku korzystania z dofinansowania 400+

Pakiet całodniowy z dofinansowaniem 1790 zł

bez dofinasowania 2190 zł

bez dofinasowania 1990 zł

Stawka żywieniowa 22 zł lub 23 zł (diety) za dzień (pakiet całodzienny)

Stawka żywieniowa 18 zł lub 19 zł (diety) za dzień (pakiet do godziny 12:00)

Wpisowe 1500 zł

Cena za czesne obejmuje:

  • Pobyt w godzinach 7.30-17:30 od poniedziałku do piątku przez cały rok
  • Wszystkie oferowane zajęcia
  • Organizację urodzin i urodzinowy tort z owoców
  • Obserwację pielęgniarską, fizjoterapeutyczną, logopedyczną, higienistki stomatologicznej itp.
  • Organizację wszystkich imprez: teatrzyki, bale, pikniki
  • Materiały: sensoryczne, edukacyjne, plastyczne

W trosce o Lwiątka – jak działa prywatny żłobek z elementami Montessori Stefcio Lewcio w Warszawie?

Dzień wypełniony zróżnicowanymi aktywnościami i zabawami, pełen ciepła, zrozumienia i bliskości, spędzony w bezpiecznym, perfekcyjnie zorganizowanym i otoczonym zielenią miejscu – wybierz żłobek prywatny Stefcio Lewcio na Mokotowie w Warszawie, gwarantując swojemu dziecku wsparcie w rozwoju, zgodnie z elementami pedagogiki Marii Montessori oraz Jespera Juula. Jak to działa?

Stefcio Lewcio (żłobek Mokotów) powstał z myślą o pobudzaniu wszystkich zmysłów, wyobraźni i kreatywności Lwiątek. Indywidualne zajęcia, prowadzone są zgodnie z zainteresowaniami i tempem rozwoju Twojego dziecka. Wybierając żłobek z elementami Montessori, masz pewność, że maluch będzie wzrastał w poczuciu szacunku dla innych, umocni swoje poczucie wartości, odkryje talenty i zdobędzie wiedzę poprzez doświadczenia. Sprawdź, jak wspieramy dzieci w nauce samodzielności!

Wspieramy dzieci w nauce samodzielności – żłobek prywatny Warszawa Mokotów

Stefcio Lewcio – żłobek prywatny Mokotów z elementami Montessori – jest miejscem, w którym Twoje dziecko ma szansę na wszechstronny rozwój we własnym tempie, pod wspierającym przewodnictwem kochającego opiekuna. Stawiamy na małe grupy, uczymy samodzielności i odpowiedzialności, pozwalamy odkrywać radość z pracy w grupie i odnajdywania pasji. Wybierz żłobek niepubliczny Warszawa – Stefcio Lewcio, aby mieć pewność, że Twoje dziecko poczuje się wśród innych Lwiątek, jak w domu.

 

Na co zwracasz uwagę wybierając żłobek? Warszawa oferuje szereg placówek w różnych lokalizacjach.  Wolne miejsca, opłaty i wyżywienie należą do najważniejszych kryteriów. Stefcio Lewcio – oprócz wolnych miejsc, doskonale zorganizowanego zaplecza technicznego, nowego wyposażenia, doświadczonej kadry oraz świetnej kuchni z uwzględnieniem diet – zapewnia opiekę nad Maluszkami, zgodnie z elementami wybitnych i uznanych na całym świecie metod pedagogicznych. Żłobek z elementami Montessori wyróżnia jednak przede wszystkim podejście bliskościowe i bezwarunkowe, czyli pełne miłości wsparcie w rozwoju Twojego dziecka bez stosowania kar i nagród. Wzrastanie w poczuciu akceptacji i braku rywalizacji sprzyja budowaniu pewności siebie i rozwijaniu indywidualnych predyspozycji.

Dołącz do Lwiej Ekipy, wybierając żłobek prywatny MokotówStefcio Lewcio. Zapewnij maluszkowi najlepszą opiekę w przytulnej, pełnej miłości przestrzeni, którą może odkrywać na własnych zasadach, wszystkimi zmysłami. Czerpiąc z naszych zasobów, Twoje dziecko pozna świat oraz rówieśników w zgodzie z najpiękniejszymi wartościami, w tym wzajemnego szacunku, zrozumienia oraz bezpieczeństwa. Czas odkryć w sobie siłę lwa ze wsparciem opiekunów żłobka niepublicznego Stefcio Lewcio w Warszawie!

Gdzie jesteśmy?