Żłobek z językiem angielskim – Warszawa

Angielski jest nieodłączną częścią naszej rzeczywistości. Warto więc już od najmłodszych lat wprowadzać dziecko w świat języka angielskiego, którego podstawy może poznać w żłobku niepublicznym. Prywatny żłobek z językiem angielskim uczy umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu, a nauka jest w pełni dopasowana do potrzeb najmłodszych dzieci. 

 

Na czym polega nauka angielskiego w żłobku?

Żłobek niepubliczny z językiem angielskim to miejsce, w którym dzieci uczą się przez zabawę, angażując przy tym wszystkie zmysły. Taki program sprawia, że nauka angielskiego nie jest dla maluchów obowiązkiem, lecz czystą przyjemnością.

żłobek język angielski warszawa - metoda musical babiesPodczas zajęć nasi lektorzy wykorzystują piosenki, wierszyki, rymowanki, wyliczanki, kolorowanki, zabawy z pluszakami i wiele innych metod edukacyjnych. Dzięki małym grupom nauczyciel jest w stanie poświęcić uwagę każdemu dziecku i zadbać o to, by wszystkie Lwiątka czerpały radość z nauki angielskiego.

Czy angielski w żłobku ma sens?

Wielu rodziców zastanawia się, czy nauka języka angielskiego w żłobku ma jakikolwiek sens. Oczywiście, że tak! Wczesne rozpoczęcie nauki języka obcego pozwala uniknąć bariery językowej w przyszłości – małe dzieci nie boją się popełniać błędów, dlatego zaczynają mówić znacznie szybciej niż osoby, które rozpoczynają naukę w starszym wieku. 

Obcowanie z angielskim to także sposób na oswojenie dziecka z brzmieniem innego języka, a wczesna nauka angielskiego sprawia, że dzieci mówią bez polskiego akcentu. Oczywiście niezwykle istotne jest podejście nauczyciela i stworzenie programu dopasowanego do wieku malucha – Stefcio Lewcio doskonale wie, czego potrzebują nasze Lwiątka!

Należy jednak pamiętać, że dziecko szybko się uczy, ale też szybko zapomina, dlatego w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów naukę angielskiego należy kontynuować w przedszkolu. 

Żłobek Stefcio Lewcio oferuje język angielski dla najmłodszych dzieci. Siedzibą żłobka jest Warszawa, a zajęcia językowe odbywają się w każdej z naszych placówek: na Mokotowie i na Gocławiu.